Ako sa obliecť počas upršaných dní, aby náš zovňajšok netrpel?

Autor: / pondelok, 29 september 2014 / Publikované v Nezaradené

Nie je to žiadna výhra, chodiť po daždi v nechránených šatách. Máme pre vás niekoľko tipov, ako pomôcť svojmu oblečeniu.

ČO NENOSIŤ:

Gumáky do kancelárie. Toto je priam faux-pas, pretože naozaj patria len na chodník alebo do trávy. Nedbáme, ak si ich obujete na festival aby ste udržali nôžky v suchu, ale akokoľvek sú luxusné, nemali by chodiť po interiéroch.

Hodvábne oblečenie. Táto delikátna tkanina je veľmi citlivá na kvapky vody. Keď sa vám ráno premočí, zostanú na nej stopy celý deň. Denimky. Veľmi ťažko sa sušia. Ak zmoknú, neprospeje to vášmu pohodliu ani zdraviu.Šaty, sukne a nohavice maxi dĺžky. Predstavte si, že si konce nohavíc namočíte do mláky. Škvrna sa pekne rozšíri a už ju ničím neodstránite.

ČO NOSIŤ:

Tenisky namiesto gumákov. Výborným a praktickým módnym trendom sú tenisky k elegantným šatám. Pokojne aj športové. Nosí ich tak Kristen Stewart a Kaley Cuoco. Oblečte si obľúbené malé čierne a k nim pohodlné bežecké trénerky.

Kvalitný dáždnik. Taký, ktorý sa neprevráti pri prvom poryve vetra, s pekným dizajnom. Radšej investujte do značkového, ako potom ľutovať. V móde sú bodkované, pásikavé, so zvieracou potlačou, s aplikáciami ako mačacie uši a oči. 7 obrázkov v galériiDáždnik IllestevaKlobúk do dažďa. Na udržanie účesu vám nebude stačiť len dáždnik. Potrebujete striešku nad tvárou a nad ramenami. Vodotesné klobúky bývajú z PVC alebo vinylu.7 obrázkov v galériiČiapka Maison MichelTrench coat alebo plášť do dažďa. Oba v neutrálnych farbách, ktoré odolávajú škvrnám a vode. Ak chcete byť módnou superstar, kúpte si transparentný PVC plášť s kapucou. Neoľutujete.

Autor: Gabriela Šírová

HORE