Prečo Výnimočná?

1) Nájdeme pre Vás módny kúsok, ktorý Vám skutočne sadne.

Už viac ako 25 rokov sa naša rodina venuje výrobe odevov. Za tie roky prešli rukami našich modelárok a krajčírok desiatky tisíc kusov odevov, ktoré sme šili najprv pre zahraničné módne domy a neskôr práve pre Vás. Rastieme a učíme sa spolu s Vami a neustále pracujeme na tom , aby ste sa cítila v našich odevov , ako v druhej koži. Naše módne poradkyne Vám poradia u nás strih, čo Vám sadne ako uliaty . Všetky strihy poctivo skúšame na nás samotných a takisto počúvame aj Vás, našich zákazníkov, aby sme vedeli , čo ešte zlepšiť. Materiály vyberáme poctivo, len od tých najlepších dodávateľov. Sami naše veci každý deň nosíme a vidíte ich na našich krajčírkach, modelárkach, návrhárkach alebo módnych poradkyniach u nás v butikoch.
Výsledkom nášho úsilia sú šaty, ktoré Vám výnimočne sadnú a ktoré budete veľmi rada nosiť dlhé roky.

2) V našich šatách sa nebudete cítiť len skvele kvôli výbornému strihu a materiálu , v našich odevov sa budete cítiť Výnimočná.

V našich odevov budete nezabudnuteľná, tie z Vás, ktoré sú našimi stálymi zákazníčkami, viete o čom píšeme. Naše strihy aj potlače Vám umožnia vyniknúť z davu,fádnosti a byť skutočným originálom, ktorým je každá jedna z Vás. Všetky odevy, ktoré vyrábame, vyrábame v limitovaných edíciách. Vďaka jedinečnosti a malému počtu kusov Vám naše odevy zaručia výnimočnosť či už v práci , na oslave alebo pri akejkoľvek príležitosti. Rozdiel oproti bežným masovým módnym značkám spoznáte okamžite, už pri vchode do našej predajne, kde Vám naše módne poradkyne poradia, čo Vám z našich odevov skutočne sadne, aké doplnky si k tomu máte zakúpiť a ako sa farebne zladiť. Pre tie z Vás, ktoré u nás nakupujú online tipy od našich stylistiek, ako sa zladiť sú ukryté priamo vo fotkách, kde hneď vidíte ako naša stylistka zladila jednotlivé kúsky a vytvorila harmonický komplet.

3) Budte výnimočná v odevov dF, nielen výzorom, ale aj postojom k móde.

Naša značka je poctivá slovenská značka, ktorú sme s láskou a trpezlivosťou vypracovali od anonymnej dielne pre zahraničné značky, až po dielňu, ktorá tvorí výnimočné módne kúsky pre Vás. Za každým ušitým stehom, prišitým gombíkom a hotovým odevom sa skrýva, konkrétne meno krajčírky, modelárky alebo návrhárky, ktorá na ňom usilovne pracovala, niektoré už dlhých 25 rokov. Naša firma je rodinná a momentálne už dvojgeneračná, každého z nášho tímu poznáme menom a poznáme aj mnohých z Vás, ktorých sme mali tú česť stretnúť v našom butiku alebo v našich odevov, kdekoľvek vo svete. Máme spoločný cieľ a to je obliekať ženy ako Vás, do výnimočných kúskov slovenskej remeselnej práce. Keďže sme firma rodinná, naším cieľom je odkaz, ktorý zanecháme. Teší nás, že nám veríte a naše kúsky nosíte s radosťou, aj po 25 rokoch vždy spoznáme na ulici náš model a poteší nás to rovnako , ako keď sme začínali.  

Naša značka môže byť vďaka Vám zástancom hodnôt, ktoré sú pre nás ako rodinu dôležité a to je poctivá slovenská remeselná výroba, kde viete, že práca, ktorá išla do Vášho odevu je aj náležite odmenená. Je to práca, ktorá je nadčasová a nepodlieha módnym trendom, lebo je ušitá pre Vás naše zákazníčky, ktoré poznáme každým rokom lepšie. Je to móda trvácna, lebo nič nás nepoteší viac ako keď vidíme model , spred piatich rokov a vyzeráte v ňom rovnako úžasne, ako deň, keď ste si ho zakúpila.

Ďakujeme za Vašu podporu bez Vás by ste tu neboli a nezabúdajte „Buď výnimočná, buď dF“

Majte výnimočný deň,
tím dF a rodina Šimčisko