Vyhľadať
Close this search box.

Prečo Výnimočná?

1) Nájdeme pre Vás módny kúsok, ktorý Vám skutočne sadne.

Už viac ako 25 rokov sa naša rodina venuje výrobe odevov. Za tie roky prešli rukami našich modelárok a krajčírok desiatky tisíc kusov odevov, ktoré sme šili najprv pre zahraničné módne domy a neskôr práve pre Vás. Rastieme a učíme sa spolu s Vami a neustále pracujeme na tom , aby ste sa cítila v našich odevov , ako v druhej koži. Naše módne poradkyne Vám poradia u nás strih, čo Vám sadne ako uliaty . Všetky strihy poctivo skúšame na nás samotných a takisto počúvame aj Vás, našich zákazníkov, aby sme vedeli , čo ešte zlepšiť. Materiály vyberáme poctivo, len od tých najlepších dodávateľov. Sami naše veci každý deň nosíme a vidíte ich na našich krajčírkach, modelárkach, návrhárkach alebo módnych poradkyniach u nás v butikoch.
Výsledkom nášho úsilia sú šaty, ktoré Vám výnimočne sadnú a ktoré budete veľmi rada nosiť dlhé roky.

2) V našich šatách sa nebudete cítiť len skvele kvôli výbornému strihu a materiálu , v našich odevov sa budete cítiť Výnimočná.

V našich odevov budete nezabudnuteľná, tie z Vás, ktoré sú našimi stálymi zákazníčkami, viete o čom píšeme. Naše strihy aj potlače Vám umožnia vyniknúť z davu,fádnosti a byť skutočným originálom, ktorým je každá jedna z Vás. Všetky odevy, ktoré vyrábame, vyrábame v limitovaných edíciách. Vďaka jedinečnosti a malému počtu kusov Vám naše odevy zaručia výnimočnosť či už v práci , na oslave alebo pri akejkoľvek príležitosti. Rozdiel oproti bežným masovým módnym značkám spoznáte okamžite, už pri vchode do našej predajne, kde Vám naše módne poradkyne poradia, čo Vám z našich odevov skutočne sadne, aké doplnky si k tomu máte zakúpiť a ako sa farebne zladiť. Pre tie z Vás, ktoré u nás nakupujú online tipy od našich stylistiek, ako sa zladiť sú ukryté priamo vo fotkách, kde hneď vidíte ako naša stylistka zladila jednotlivé kúsky a vytvorila harmonický komplet.

3) Budte výnimočná v odevov dF, nielen výzorom, ale aj postojom k móde.

Naša značka je poctivá slovenská značka, ktorú sme s láskou a trpezlivosťou vypracovali od anonymnej dielne pre zahraničné značky, až po dielňu, ktorá tvorí výnimočné módne kúsky pre Vás. Za každým ušitým stehom, prišitým gombíkom a hotovým odevom sa skrýva, konkrétne meno krajčírky, modelárky alebo návrhárky, ktorá na ňom usilovne pracovala, niektoré už dlhých 25 rokov. Naša firma je rodinná a momentálne už dvojgeneračná, každého z nášho tímu poznáme menom a poznáme aj mnohých z Vás, ktorých sme mali tú česť stretnúť v našom butiku alebo v našich odevov, kdekoľvek vo svete. Máme spoločný cieľ a to je obliekať ženy ako Vás, do výnimočných kúskov slovenskej remeselnej práce. Keďže sme firma rodinná, naším cieľom je odkaz, ktorý zanecháme. Teší nás, že nám veríte a naše kúsky nosíte s radosťou, aj po 25 rokoch vždy spoznáme na ulici náš model a poteší nás to rovnako , ako keď sme začínali.  

Naša značka môže byť vďaka Vám zástancom hodnôt, ktoré sú pre nás ako rodinu dôležité a to je poctivá slovenská remeselná výroba, kde viete, že práca, ktorá išla do Vášho odevu je aj náležite odmenená. Je to práca, ktorá je nadčasová a nepodlieha módnym trendom, lebo je ušitá pre Vás naše zákazníčky, ktoré poznáme každým rokom lepšie. Je to móda trvácna, lebo nič nás nepoteší viac ako keď vidíme model , spred piatich rokov a vyzeráte v ňom rovnako úžasne, ako deň, keď ste si ho zakúpila.

Ďakujeme za Vašu podporu bez Vás by ste tu neboli a nezabúdajte „Buď výnimočná, buď dF“

Majte výnimočný deň,
tím dF a rodina Šimčisko